SDH Konstantinovy Lázně

Vítejte

Vážení návštěvníci, hasičky a hasiči. Vítáme Vás na stránkách Sboru dobrovolných hasičů Konstantinovy Lázně.

A co zde najdete? Kontakty na představitele sboru, informace o činnosti, zásahy naší výjezdové jednotky, historii od založení našeho sboru, muzeum hasičské techniky, jak se chovat v krizových situacích, fotogalerii z našich akcí a také odkazy na další užitečné stránky.

Doufáme, že se Vám naše stránky stanou příjemným společníkem a získáte spousty informací o naší činnosti.

O nás

Náš sbor působí v Plzeňském kraji v okrese Tachov. Konstantinovy Lázně najdete na mapě necelých 20 km severně od města Stříbra. Ukázat na mapě

Ve sboru je přihlášeno 57 členů. Z toho je 38 mužů a 19 žen. Ke své činnosti máme k dispozici klubovnu v budově hasičské zbrojnice, hasičskou zbrojnici v centru obce s technikou CAS 16 MAN 4 x 4 a také muzeum historické hasičské techniky, kterou udržujeme ve funkčním stavu.O chod sboru se stará 13 členů  pracujících ve výboru organizace.

Do zásahové požární jednotky je zařazeno 11 členů. V součastném období máme 16 dětí v kroužku mladých hasičů. Již 26 let pořádáme o letních prázdninách dětské letní tábory mladých hasičů. Dříve na Vladaři u Žlutic a nyní již šestý rok v Hradci u Stoda.

Poslední aktualizace 10.září 2021